markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 25 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Зберігання шин: базові правила

Кожен автовласник знає, як складно викроїти місце в квартирі для автозапчастин, якщо у тебе немає гаража або дачної ділянки десь неподалік. Самим важким питанням є зберігання шин. Вони займають чимало місця, а також вимагають спеціальних умов для тривалого зберігання. Найчастіше потрібно розмістити один комплект гуми, але буває, що є необхідність у зберіганні зимовому і літньому торішньому комплекті. Прекрасним рішенням стане оренда боксу в TetrisBox.

Правильне зберігання шин

Частина автовласників не знає, як же правильно зберігати шини, щоб вони не втратили свої властивості, а якість гуми не погіршилася. Для того, щоб зберігати гуму тривалий час, прекрасно підійде один з наших боксів. У боксі умови будуть відповідати всім нормам:

  • Ніякого контакту покришок з навколишнім середовищем. Шини не можна зберігати під навісом або на балконі.
  • Виключення контакту з опалювальними приладами або кондиціонерами. Гуму не можна розміщувати біля джерела тепла або холоду.
  • Сухе і добре провітрюване приміщення. Гума не повинна контактувати з різними рідкими речовинами, наприклад, маслом, бензином, водою, кислотою та іншим.

Ви зможете проводити огляд покришок на наявність конденсату, що також дуже важливо. Хоча температура і вологість повітря в наших боксах завжди практично однакова. Тому можна з упевненістю сказати, що TetrisBox створює оптимальні умови для зберігання шин.

Оренда боксу – просте рішення проблем різної величини

Наша компанія пропонує більше 200 варіантів боксів для зберігання, як габаритних предметів, так і зовсім невеликих. Тому у нас ви легко зможете підібрати приміщення для надійного і якісного розміщення шин для авто, а також інструментів і запчастин. Оцініть самі, як це вигідно і зручно:

  • Можливість орендувати бокс потрібного розміру, а при необхідності «переїхати» в бокс іншого об’єму.
  • Всі бокси охороняються, є відеоспостереження і страховка майна.
  • Створені всі умови для зберігання абсолютно будь-яких предметів – від книг і особистих речей до меблів, техніки та іншого.
  • У вас буде свій особистий ключ, а бокс буде в повному вашому розпорядженні цілодобово в будь-який день тижня.
  • Вартість оренди цілком доступна кожному, можна бронювати бокс терміном від десяти днів і більше.

З TetrisBox зберігання автогуми перестало бути проблемою. Ми забезпечимо всі умови для того, щоб покришки перебували в належних умовах і не втратили свої властивості навіть після тривалого зберігання. Не займайте простір у вашому будинку тими речами, які можна залишити у нас!

Блог
Зберігання запчастин: умови і порядок

Зберігання запчастин – справжнє мистецтво. Для кожного типу деталей потрібні певні умови. А щоб швидко знайти потрібне найменування,…

Дізнатись детальніше
Зберігання лиж та сноубордів

Гірськолижний спорт – популярний вид активного відпочинку. Після закінчення сезону і любителям, і професіоналам доводиться укладати лижі та…

Дізнатись детальніше
Зберігання речей на час від’їзду

Зібралися в поїздку? Проявіть турботу про речі, які залишаєте. Ви спланували поїздку, перевірили всі документи, купили новий чемодан,…

Дізнатись детальніше
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top